piątek, 29 marca 2013

Wesołych.. / aktu / setny post

Bezdomna Wioletto z Szafy  udało mi się jednak dodać ten gadżet :) 

Cały..dzień w kuchni .. przy ciastach . Mam nadzieję  , że szklanka nie zrobiła na złość i nie pękła Wam w dłoni , ani nie wyszedł Wam zakalec :) Od razu Życzę wszystkim zaglądającym Radosnych i Miłych..oraz ciepłych Świąt Wielkanocnych :)

Udział w zdjęciach wzięły : obrana cytryna , skórka z cytryny ,  rodzynki , pomarańcze , babka zakalec , mazurek (abstrakcyjna dekoracja)  , Pani Waleska.
Jednak nie będę robiła chusty , nie rozumiem tych oznaczeń.. pozostanę na szalu :) Wczoraj cieszyłam się z umytego okna..i słońca..


A dzisiaj.. wolę zasłonić rolety i tego nie widzieć.. na prawdę można się pomylić co do świąt - w Boże Narodzenie nie było tak fajnie jak teraz :)

5 komentarzy:

 1. Jakie czyste okno! Na pewno nie chcesz robić chusty? Nawet jak będę robiła razem z Tobą i Ci zdjęcia zrobię? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabym ją zrobić.. ale nie wiem , czy mogę Cię tak..wykorzystywać :P pewnie masz inne zajęcia :)

   Usuń
  2. Lubię robić takie rzeczy możemy powoli spróbować:) Co umiesz robić na drutach? Oczka prawe i lewe? Narzuty też?

   Usuń
  3. na drutach umiem.. zrobić szalik heh.. tzn. coś prostego - oczka prawe , lewe , narzuty też (musiałam sprawdzić co to jest , bo nawet nie wiedziałam , że tak się to nazywa..) , zakończyć robótkę..

   Usuń
 2. piękne ciasta ! ja ograniczyłam się do wyrobu rogalików :) siostra piecze placki, jakoś to będzie ! :) a jak będę szyła coś z długim rękawem, to napewno dam jakiś tutorial :) ale uwierz, to jest proste ! wystarczy tylko otwory dopasować, zmierzyć, żeby były równej długosci i tyle :) Wesołych Świąt !

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze !