wtorek, 21 maja 2013

Tęsknię za..maszyną

Ostatnio mam przerwę od szycia.. nie mam tutaj maszyny (mam nadzieję , że nie odzwyczaję się od szycia..) ale za to kilka lumpeksów - ostatnio otworzyli nowy na wagę , jego minusem są wysokie ceny.. tak mi się wydaje , bo 65 zł za kg ? najtaniej jest 10zł za kg . Dzisiaj były straszne tłumy - mimo święta było otwarte . Czy u Was też są takie ceny ? Kupiłam kilka ciekawych ubrań..dla zainteresowanych zdjęcia będą w przyszłym tyg. :) 

Ktoś wie - jak się robi takie zakładki u góry na blogu.. ? 

na zdjęciu zaparzacz do herbaty w formie domku 


W programie "Got to dance tylko taniec" zwyciężyli Dziki Styl Company..bardzo mi się podoba to , co robią.. i trochę zazdroszczę , że nie mogę sama sobie tak powywijać.. 
Dziki Styl.. pierwszy taniec 

3 komentarze:

  1. 65zł za kilo? to oni tam srebro sprzedają? Strasznie drogo, no chyba, że mega ciuchy są. U mnie w mieście na wagę to do 20 zł. Zakładki u góry, to są strony, masz je na bloggerze po lewej stronie (nad komentarzami) :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ojjj faktycznie drożyzna! Ja szczerze powiedziawszy na wagę mało kupuję, bo mało u mnie takich lumpków, większość to wycena. Czekam, więc co chwila na wyprzedaże, bo najtaniej to na co dzień nie jest, mam też jeden lumpek upatrzony gdzie są stałe wieszaki po 1zł i 3zł, czasem da się wyhaczyć coś fajnego :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze !