czwartek, 20 grudnia 2012

Guzikowa szuflada

porządki.. z  mojej winy (tak się to kończy) - wyciągnę coś..oglądam..a później dziwię się, że jest późna godzina ! a co najgorsze zostawiam to wszystko - i idę coś innego sprzątać.. 

Perfekcyjną panią domu nie jestem.. i właśnie  zastanawiałam się przed chwilą - jak to jest w tym programie..mają tydzień na posprzątanie domu lub mieszkania.. to jest na prawdę dużo pracy.. czy oni na prawdę zdążą to zrobić..bo jak patrzę na swój dom i swoje "sprzątanie" to chyba bym się nie wyrobiła .

Wczorajsze porządki..tu guzik tam guzik..

sporo guzików kupiłam razem z tym brązowym pojemnikiem w takim "sklepie" ze starociami..


 zielone guziki (kupiłam tutaj ) przesypałam do starej puszki..ale i tak wszystkie się nie zmieściły.. Uwaga ! Tej herbaty nie reklamuję , ani też nie polecam..


 mały porządek w szufladzie.. znalazłam szyszki..w innym pokoju zobaczyłam świecę.. zrobiłam tak na szybko skromny stroik.. 


2 komentarze:

  1. U mnie ze sprzątaniem podobnie :D potrafię zacząć sprzatać kilka miejsc na raz i wtedy dopiero robi się bajzel ;p chociaż ostatnio staram się sprzątać wg jakiegoś schematu - chociaż mój własnny pokój - np. od prawej do lewej i póki nie skończę jednej strony nie mam prawa przejść dalej hahah nawet działa :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hehe..myślałam , że tylko ja tak mam :) dzisiaj starałam się więcej wyrzucać niż odkładać :)

      Usuń

Dziękuję za komentarze !